LV EN RU
AAA

Apsveicam laureātus!

14.05.2019

Apsveicam Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu un pedagogu sasniegumus Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā – “Visa mana grezna rota” – I kārta.

Zīmēšanas un gleznošanas studijas "Fantāzija" skolotājas Ināras Dumpenieces audzēknes konkursā ieguva:  Zinta Rozentāle 1. pakāpi,  Elīza Kirkila 1.pakāpi,  Adriana Treimane 2.pakāpi un Kristīne Bušante 3.pakāpi.

Floristikas un papīra plastikas studijas skolotājas Ievas Mednes audzēknes konkursā ieguva: Jekaterina Puļajeva 1.pakāpei, Šarlote Medne 2.pakāpi, Elizabete Petrovska 3.pakāpi.

Lepojamies ar audzēkņu un pedagogu sasniegumiem!

Foto Zintas Rozentāles darbs “Ni es lielu ļaužu biju/ Ni es lielu rotu nešu/ Videjo ļaužu biju/ Videjo rotu nesu”.

Konkurss ir ceļa sākums uz XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Konkursa uzdevums bija rosināt audzēkņu interesi par Latvijas nemateriālo kultūras mantojumu – dainām un atspoguļot radošajos mākslas darbos. Darba nosaukumā izmantojot tikai latvju dainas divrindi vai četrrindi.

Laureātu darbi tiek izvirzīti uz II kārtas izstādi, kura notiek no 2019. gada 1.maija līdz 19.maijam RĪGAS MĀKSLAS TELPAS INTRO ZĀLĒ Kungu ielā 3, Rīgā. Apbalvošana notika 2019. gada 13. maijā.