LV EN RU
AAA

Teātra studija Austrijā!

08.11.2017

Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” teātra studijas audzēkņi un pedagogi, atsaucoties Austrijas latviešu biedrības un Latviešu bērnu skoliņas Austrijā uzaicinājumam, oktobrī piedalījās Latvijas Republikas simtgades programmā Vīnē, Austrijā.

 

Lasīt tālāk!

 

Tika rādīta teātra studijas izrāde “Tāda ir mūsu Latvija!” (režisori M. Vilciņa-Rugāja, R.Vējiņš). BJC “Kurzeme” kolektīvs priecēja Latviešu biedrības skoliņas audzēkņus un vecākus ar izrādi un meistarklasēm.

Pasākumā  tika dāvātas BJC “Kurzeme” vizuālās mākslas studiju audzēkņu pašdarinātās kartiņas un piemiņas suvenīri, kas veltīti Latvijas simtgadei.

Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Latvijas Republikas vēstniecības Austrijas Republikā ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Veronika Erte.
 
Mūsu centra kolektīvs arī  saņēma lielu pagodinājumu, jo vēstnieces kundze uzaicināja paviesoties Latvijas vēstniecībā Austrijā. Diskusijās ar Latvijas pārstāvjiem vēstniece akcentēja patriotisko audzināšanu ģimenēs un skolās, uzsverot pedagoga ieguldījumu patriotiskajā audzināšanā. Izzinošā ekskursijā pa Vīni, vēstniece V. Erte mūs iepazīstināja ar ievērojamām vēsturiskajām vietām un skaistākajiem apskates objektiem.

Bērnu un jauniešu centram “Kurzeme” ar Latviešu bērnu skoliņu Austrijā ir izveidojušies turpmākie sadarbības projekti, Latvijas Republikas simtgadi gaidot. Ir saņemts uzaicinājums atkārtoti sniegt meistarklases. Vīnē ir iegūti jauni draugi un domubiedri, stiprinātas saiknes ar diasporas latviešiem.

Paldies par finansiālo atbalstu Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, audzēkņu vecākiem, kā arī pateicība Latvijas Republikas vēstniecībai Austrijā un personīgi vēstniecei Veronikai Ertes kundzei un Latviešu bērnu skoliņai Austrijā!