LV EN RU
AAA

Pasākumu plāns oktobrim

02.10.2017

Datums, laiks

Pasākuma nosaukums

Norises vieta

Mērķauditorija

Atbildīgais pedagogs

02. 10. – 06.11. 2017

BJC „Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde „Krāsainā pasaule”

„BJC „Kurzeme”

BJC „Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņi

I.

Freimane

05.10.2017

plkst. 17.00

Tematisks pasākums „Atvadas no vasaras”

BJC „Kurzeme”

BJC ”Kurzeme” studijas „Taurenīte” audzēkņi

D. Miezere

11.10.2017.

plkst. 17.00

Tematisks pasākums „Rudentiņš bagāts vīrs”

BJC „ Kurzeme”

BJC „ Kurzeme” Latviešu valodas studijas audzēkņi

R. Šmidberga

 

12.10.-24.11.2017

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas darbu izstāde-konkurss “Lelle Latvijai”

K/c “Iļģuciems”, Lidoņu iela 27-K2, Rīga

Rīgas vispārizglītojošo skolu un interešu izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņi

I.Medne

14.10. 2017.

plkst. 13.00

Teātra izrāde “Lutauša  pasaka mežam”

Latvijas Valsts mežu dabas parkā Tērvetē

BJC ”Kurzeme”

teātra studijas audzēkņi

R.Vējiņš

14.10.2017

plkst . 9.00

VI Atklātais Rīgas Džosui Karatē čempionāts

Rīgas 34. vidusskola, Kandavas iela 4

 Rīgas karatē klubu un studiju audzēkņi (no 6 -18 g.)

V. Vasjanovs

18.10.-07.11.2017.

BJC „Kurzeme” floristikas studijas audzēkņu darbu izstāde „Rudens”

BJC „Kurzeme”

BJC „Kurzeme” floristikas studijas audzēkņi

I. Medne

18.10.-06.11.2016.

BJC „Kurzeme” papīra plastikas studijas audzēkņu darbu izstāde „Ražas svētki”

BJC „Kurzeme”

BJC „Kurzeme” papīra plastikas studijas audzēkņi

I. Medne

20.10.2017. plkst. 17.00

Galda tenisa sacensības „Draudzības kauss”,  1.posms (vecākās grupas spēlētājiem)

BJC „Kurzeme”

Rīgas pilsētas vispārējās un interešu izglītības iestāžu audzēkņi (13 - 25 g.)

J.Mauriņš

21.10.2017.

plkst. 09.00

Enšin – karatē meistarsacīkstes “Zelta rudens”

BJC "Kurzeme"

BJC "Kurzeme" Austrumcīņu studijas “Enšin – karatē” un LEKF audzēkņi

J. Berežņeva

V. Ļebedevs

25.10. 2017.

Dzejas izrāde “Tāda ir mūsu Latvija!”

Latvijas Republikas vēstniecība Vīnē, Austrija

BJC ”Kurzeme”

teātra studijas audzēkņi

R.Vējiņš

27.10.2017. plkst. 17.00

Piedalīšanās galda tenisa sacensību „Draudzības kauss” 1.posmā (jaunākās  grupas spēlētājiem)

BJC „Laimīte”, Rīgā, Sarkandaugavas ielā 24

BJC “Kurzeme” galda tenisa studijas audzēkņi

 

J.Mauriņš

28.10.2017.

plkst. 12.00

Piedalīšanās Eiropas Enšin – karatē sacensībās Sabaki Challenge

Vācija, Freiburga

BJC "Kurzeme" Austrumcīņu studijas “Enšin – karatē” audzēkņi

J. Berežņeva

V. Ļebedevs