LV EN RU
AAA

Marta mēneša pasākuma plāns

01.03.2017

N.p.k.

Laiks

Pasākums

Vieta

Mērķauditorija

Atbildīgais pedagogs

1. 

01. 03. – 21.04.

2017

BJC „ Kurzeme” mākslas izstāde

„Pavasara krāsas”

BJC

 „Kurzeme”

BJC „ Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņi

I.

Freimane

2. 

4. 03. 2017

Piedalīšanās XIII Starptautiskajā baleta, teātru, klasiskās un modernās dejas kolektīvu DEJU FORUMĀ “RĪGA”

BJC “Praktiskās estētikas skola”, Andreja Saharova ielā 35

BJC “Kurzeme” mūsdienu deju studijas “Mango”, deju studijas “Flemenco” audzēkņi

A. Bēvalde

S. Kasatkina

 

3. 

5. – 24. 03.2017

Piedalīšanās  Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā – izstādē “Rīgas toņi un pustoņi”

Rīgas Kultūras centrs “Iļģuciems”, Lidoņu iela 27 k/2

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņi

I. Medne

I. Freimane

 

4. 

8.-10.03.

2017

Piedalīšanās Rīgas pilsētas bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvu skatē

Rīgas 69. vidusskola, Imantas iela 11a

BJC “Kurzeme” tautas deju studijas “Kurzemīte” audzēkņi

S. Siliņa

E. Siliņš

5. 

11.03.2017

plkst.10.00

Piedalīšanās galda tenisa sacensību „Draudzības kauss”  4.posmā (jaunākās un vecākās grupas spēlētājiem)

BJC „Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC “Kurzeme” galda tenisa studijas audzēkņi

 

J.Mauriņš

6. 

11.03.2017

plkst.11.00

 Džosui karate Spēka un Kata turnīrs

Rīgas 54. vidusskola, Baltā iela 12, Rīga

BJC “Kurzeme” austrumcīņu studijas “Džosui karate” audzēkņi

V. Vasjanovs

7. 

14.03.2017

plkst.18.00

Pirmizrāde “Lutauša dzimšanas diena”

BJC

 „Kurzeme”

BJC „ Kurzeme”  teātra studijas, tautas deju studijas “Kurzemīte”,deju studijas “Mango” audzēkņi

R.Vējiņš

8. 

24. 03. 2017. 

Piedalīšanās tautas deju kolektīvu pasākumā "Lecam pa jaunam, lecam pa vecam" Limbaži, Limbažu kultūras nams, Rīgas ielā 9 BJC "Kurzeme" tautas deju kolektīvs "Kurzemīte"  S. Siliņa, E. Siliņš

9. 

17.03.2017

plkst.

18.00-20.30

 

 

Karatē turnīrs “Kaidzen”

 

BJC "Kurzeme"

BJC "Kurzeme" austrumcīņu studijas “Enšin – karatē” un karatē kluba “UraKen - Do”audzēkņi

J. Berežņeva

10. 

21.03.2017

Tematisks pasākums “Lieldienu atmoda”

BJC „Kurzeme”

BJC ”Kurzeme” studijas „Taurenīte” audzēkņi, vecāki

D. Miezere

11. 

21.03.2017

plkst.14.00

Piedalīšanās   Latvijas Izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo ansambļu un popgrupu festivālā-konkursā “No baroka līdz rokam…”

Rīgas 45. vidusskola, Ropažu iela 34

BJC “Kurzeme” ģitārspēles  studijas

“Vējš” , vokālās studijas “Kurzemīte” audzēkņi

S. Grava

D. Kaula

12. 

25. 03. 2017

Piedalīšanās Salaspils Atklātajā karatē čempionātā

Salaspils, Salaspils Sporta nams, Smilšu iela 1

BJC "Kurzeme" Austrumcīņu studijas “Enšin – karatē” audzēkņi

J. Berežņeva,

V. Ļebedevs

13. 

27.03.2017

plkst. 15.00

Piedalīšanās Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skatē - radošajā konkursā

 

Rīgas 71. vidusskola, Iļģuciema iela 6 , Rīga

BJC “Kurzeme” mūsdienu deju studijas “Mango “audzēkņi

A. Bēvalde

14. 

29.03.2017

plkst.19.00

 

Teātra pirmizrāde “Spoguļattēlu streiks”

BJC “Kurzeme”

BJC “Kurzeme” teātra studijas audzēkņi

R. Vējiņš

15. 

30.03.2017

plkst.18.00

Teātra pirmizrāde “Trīs asins lāses”

BJC “Kurzeme”

BJC “Kurzeme” teātra studijas audzēkņi

R. Vējiņš

16. 

31.03.2017

plkst.18.00

 

Baleta studijas koncerts “Varavīksne”

BJC “Kurzeme”

BJC “Kurzeme” Baleta studijas audzēkņi

J. Agapova

. 17.

31.03.2017.

 

Piedalīšanās Limbažu novada bērnu un jauniešu teātru festivālā "Saspēle"

Limbažu BJC, Rīgas ieklā 19

BJC “Kurzeme” teātra studijas, deju studijas "Mango" un TDK "Kurzemīte" audzēkņi

R. Vējiņš

A.Bēvalde

S. Siliņa