LV EN RU
AAA

Ziņas

"Draudzības kausa" pirmajā sacensību kārtā vecākajā grupā 3.vietu zēnu konkurencē izcīnīja BJC "Kurzeme" audzēknis Aldis Vimba, bet jaunākās grupas meiteņu kopvērtējumā 3.vietu izcīnīja  Zane Grīvane ( pedagogs Jānis Mauriņš).

Apsveicam jaunos talantus ar panākumiem!

Abās vecuma grupās kopā šajās sacensībās piedalījās 37 jaunie galda tenisa entuziasti.

2014-10-20

Šobrīd izmaiņu nav!

Informācija pa tālruni 67105436.

2014-10-20

Vēl viens panākums galda tenisā BJC "Kurzeme" galda tenisa pulciņa audzēknim ( pedagogs Jānis Mauriņš)  Aigaram Smaļķim, kurš 18.oktobrī Latvijas Universitātes atklātajās reitinga sacensībās izcīnīja 2.vietu reitinga grupā "331+" (tur piedalās spēlētāji, kuri Latvijas Galda tenisa federācijas noteiktajā spēlētāju reitingā ieņem 331. vai zemāku vietu).

Labs sezonas sākums Aigaram!

Novēlam veiksmi arī turpmākajās sacensībās!

2014-10-19

Bērnu un jauniešu centrā "Kurzeme" ( 3. stāvā ) ir aplūkojama vizuālās mākslas studijas pedagoga Dagnijas Loginas audzēkņu radošo darbu izstāde "Krāsainais rudens".

Foto - ieskats izstādē.

2014-10-06

BJC "Kurzeme" galda tenisa studijas audzēknis Aigars Smaļķis izcīnīja 3.vietu 27 dalībnieku konkurencē pirmajā (spēcīgākajā) līgā.

Apsveicam Aigaru ar veiksmīgo sezonas sākumu un novēlam arī pārējās piecās šo sacensību kārtās izcīnīt godalgas!

Otrajā līgā vislabāk no mūsējiem nospēleja Ņikita Ivanovs, kurš savās pirmajās reitinga sacensībās 43 dalībnieku konkurencē ierindojās augstajā 7.vietā!